Перезапуск сайту для компанії Дніпро-екскавація Нова

Дивитись проект

До нас звернулася компанія Дніпро-екскавація Нова із запитом seo-просування сайту. Сайт створювався у 2017 році та від самого запуску з ним ніхто не працював. На веб-ресурс не додавали контент, не налаштовувалась реклама. Відповідно, трафік на сайт був відсутній і замовлень із нього не було.

Перезапуск сайта для компании Днепр-экскавация Нова

Що ми робили по проекту

Перед початком роботи ми провели аудит сайту. Аудит показав багато цікавих моментів і ми змогли довести, чому сайт не можна просувати в такому вигляді. А якщо це робити – то ефективність робіт може бути невисока:

  1. Сайт було неправильно оптимізовано. Він мав незрозумілу структуру з безліччю розділів і підрозділів, причому не всі розділи виводилися на сайті в меню;
  2. Сайт знаходився за словами, що не відповідають тематиці;
  3. Дублювалися послуги та тексти на них;
  4. Контент оновлювався нерегулярно та був неунікальним;
  5. Зовнішній вигляд не привертав увагу і користування сайтом було незручним.

Через це клієнту було спочатку запропоновано перезапустити сайт, після чого подивитися на результат робіт у розрізі індексації та трафіку, після чого переходити на seo-просування.

Порядок робіт:

Збір семантичного ядра та розробка структури сайту.

Після первинного аналізу, коли з’ясувалося, що сайт знаходиться в пошуку за нерелевантними запитами, послуги, категорії дублювали один одного і не несли корисної інформації. Як для користувачів, так і для пошукача.

Потрібно було розробити нову структуру сайту. Ми зібрали ключові слова. Їх виявилося близько 600 штук, узгодили і презентували нове дерево сайту – сторінок, категорій, списку послуг.

Стара структура сайту:

dpekskavaciyanova структура сайту

 

Нова структура сайту:

 dneprnova структура сайту

 

Заміна домену.

Старе доменне ім’я важко запам’ятовувалося, вимовлялося на слух і його дуже було складно написати в браузері. Потрібно було щось просте, співзвучне з тематикою чи назвою компанії. При виборі нового імені сайту врахували рекомендації щодо вибору домену.

В итоге – dpekskavaciyanova.com стала dnepr-nova.com.ua. Це легко та швидко.

Розробка текстів

Під необхідні запити нами були написані та розміщені тексти, правильно розставлені метатеги, атрибути alt на зображеннях.

Загальний обсяг текстів на послуги та категорії послуг досяг – 20 000 символів без пробілів.

Після розміщення текстів було знято позиції ключових слів, щоб через місяць-другий проконтролювати їх зростання чи падіння.

Верстка

В останню чергу зробили нову верстку. Спочатку сайт робився за невеликий бюджет, а тому зовнішній вигляд залишав бажати кращого. Він був незручний ні на мобільному, ні на робочому столі. На підставі готового шаблону для сайту була зроблена нова верстка із клікабельними телефонами, email, зручним меню – у тому числі й на мобільному телефоні. На сайт встановлена аналітика гугл, теплова карта.
Тепер сайт готовий не тільки для seo-просування, але й для запуску на нього платної реклами з Google або Facebook.

 

Який результат отримали

Стара верстка:

 

Нова верстка:

 

Зв'яжіться з нами

Замовити проект

Введіть коректний телефон