Портфоліо

Сайт з продажу електроавтомобілів

Незвичний та легкий сайт з продажу електромобілів в Україні

Разработка калькулятора на сайт опенкарт

“Калькулятор опалення” для компанії з виробництва обігрівачів

Розробка калькулятора на OpenCart для вибору обігрівача

Новатерм главная страница портфолио

Новатерм – теплокерамічні електричні обігрівачі

Лендінг компанії Новатерм для продажу теплокерамічних обігрівачів

Reacher главная страница портфолио GetBrand Studio

Reacher – Консалтингова компанія

Reacher – консалтингова компанія з наймання та управління персоналом Дивитись проект Корпоративний сайт для консалтингової компанії з управління персоналом із США. Сайт був розроблений для презентації компанії з США, яка розпочала роботу в Україні. На сайті є розділи кейсів, блогів, вакансій, послуг. Є калькулятор для розрахунку ефективності роботи персоналу. Є форми обраного зв’язку, можливість відстежувати […]

Parla главная страница портфолио

Інтернет-магазин жіночого одягу Parla

Інтернет-магазин жіночого одягу Parla Дивитись проект Інтернет-магазин Parla розроблявся на продаж жіночого одягу від українських виробників. Оскільки сайт працює за методом дропшипінгу, у ньому передбачено синхронізацію товарів з кількох ресурсів, які мають різні файли-вигрузок. На сайті є каталоги товарів, акції, спеціальні пропозиції, знижки, програма лояльності для покупців. Автоматизація замовлень, відправок, відстеження рекламних показників. Сайт розроблений […]

Lakinails главная страница портфолио

Lakinails: Все для манікюру та дизайну нігтів

Lakinails: Все для манікюру та дизайну нігтів Дивитись проект Інтернет-магазин Lakinails розроблявся для продажу аксесуарів для манікюру та дизайну нігтів. Сайт зроблений російською та українською мовами, seo-оптимізований. На сайті є каталоги товарів, акції, спеціальні пропозиції, знижки, програма лояльності для покупців. Автоматизація замовлень, відправок, синхронизація з Новою Поштою, відстеження рекламних показників. Що ми робили по проекту […]

Artil-Master главная страница портфолио

Artil-Master – натяжні стелі в Києві та області

Artil-Master – натяжні стелі в Києві та області Дивитись проект Сайт для компанії Artil-Master створювали під запуск контекстної реклами з перспективою seo-просування. На ньому реалізовані посадочні сторінки для різних видів натяжних стель, калькулятор для прорахунку вартості матеріалів і робіт, галереї робіт, відповіді на питання, що найчастіше цікавлять клієнтів. Все це зроблено для того, щоб відвідувачі […]

КРОК пример главной страницы 1

КРОК — Охоронна компанія у Дніпрі

КРОК – Охоронна компанія у Дніпрі Дивитись проект Сайт для охоронної компанії КРОК розроблявся на зміну старому, морально застарілому ресурсу. Новий сайт для охоронної компанії КРОК був розроблений у зв’язку із планами фірми розвитку в інтернеті. За допомогою нового сайту компанія планує автоматизувати роботу зі старими клієнтами та залучати нових. Для цього порівняно з минулою […]

Mercato - разработка модуля корпоративных заказов

Розробка модуля “Корпоративні замовлення” для Mercato

Розробка модуля для компонування та замовлень корпоративної продукції

Зв'яжіться з нами

Замовити проект

Введіть коректний телефон

Розробка будь-яких інтернет-проектів в залежності від запитів бізнесу

Лендінги

Лендінг розробляється тільки під один товар чи послугу. Цей вид сайту має фокусувати увагу користувача на певному повідомленні та мотивувати вчинити потрібну власнику сайту дію.


Ми розробляємо лендінги із простим функціоналом на чистому HTML та JavaScript. Підсилюємо маркетинговими воронками та підключенням додаткових сервісів - для відстеження аналітики та збільшення конверсії.

Корпоративні сайти

Мета корпоративного сайту – просування бізнесу в інтернеті, вихід на нові ринки та аудиторії. Такі сайти ми розробляємо на CMS WordPress спеціально під запит конкретної фірми та її бізнес-процесів. Робимо базове seo і сайт повністю готовий для подальшої роботи та просування.

Інтернет-магазини

Повноцінний магазин для торгівлі в Інтернеті. Він володіє всіма інструментами автоматизації продажів, має власний кабінет для користувача, кошик, оплату картами, збором рекламної інформації про клієнтів, email-розсилку та багато інших функцій, розробленими саме під вид діяльності та особливості продажів.


В інтернет-магазині багато товарів та груп товарів. Ми розробляємо інтернет-магазини переважно на CMS OpenCart. Робимо SEO-оптимізацію та налаштовуємо аналітику.

Розробка сайту

Розробка веб-сайтів для бізнесу. Лендінги, інтернет-магазини, Корпоративні сайти. Індивідуальні рішення під конкретні завдання та запити.

Просування сайту

SEO просування сайту. Зростання позицій та відвідуваності вашого сайту, збільшення впізнаваності фірми за допомогою різноманітних інструментів.

Інтернет маркетинг

Підвищення трафіку та конверсії сайту, збільшення продажів у відносно короткий час. Маркетингові воронки, чати, квізи, Google Ads.