Кейси

GetBrand - ToBe Logo_2 Кейс "Создание магазина на Rozetka". Разработка логотипа. Нейминг. При постановке задачи учитывались требования открытия магазина на Розетке. Гетбренд

Створення магазину на Rozetka

Задача: У клієнта є магазин на майданчику Prom. Рід діяльності – продаж споживчих товарів різного призначення. Акцент робиться на електротовари. При постановці завдання враховуємо вимоги відкриття магазину на Rozetka – Зображення логотипу має бути певного формату і на ньому не повинно бути зайвих написів, крім самої назви. Рішення: Спочатку з’ясовуємо потреби клієнта, заповнюючи бриф. Особливих […]

Проекти над якими ми працювали з різних завдань, від розробки семантики, технічних правок, доопрацювання та до просування і реклами:

Зв'яжіться з нами

Замовити проект

Введіть коректний телефон

Технічна підтримка, аналіз інтернет-проектів. Побудова каналів продажу для бізнесу

Технічна підтримка та дороботка сайтів

Будь-який сайт потребує підтримки працездатності та впровадження необхідних для розширення функцій. Якщо у вас немає команди техпідтримки, ми візьмемо ці функції на себе.

Аналіз конкурентів

За допомогою сучасних сервісів ми можемо аналізувати конкурентів у Інтернеті. Побачити їх слабкі місця, дізнатися, звідки вони отримують клієнтів. Це допомагає вирішити питання просування та зростання вашого бізнесу.

Канали продажів

Гроші – кров бізнесу. Ми знаємо як побудувати канали продажу для діючих та нових сайтів, використовуючи цифрові платформи та сервіси. Google, Instagram, Facebook з нашою допомогою будуть приводити нових клієнтів.

Технічна підтримка

Доопрацювання, використання нового функціоналу за необхідності.

Аналіз конкурентів

Виявлення сильних та слабких місць конкурентів. Рекомендації щодо зростання вашого бізнесу.

Інтернет маркетинг

Підвищення трафіку та конверсії сайту, збільшення продажів у відносно короткий час. Маркетингові воронки, чати, квізи, Google Ads.