Створення магазину на Rozetka

Дивитись проект

Задача:

У клієнта є магазин на майданчику Prom.

Рід діяльності – продаж споживчих товарів різного призначення. Акцент робиться на електротовари.

При формулюванні завдання враховуємо вимоги відкриття магазину на Rozetka – зображення логотипу має бути певного формату і на ньому не повинно бути зайвих написів, крім самої назви.

GetBrand - ToBe Logo_2 Кейс "Создание магазина на Rozetka". Разработка логотипа. Нейминг. При постановке задачи учитывались требования открытия магазина на Розетке. Гетбренд

Що ми робили по проекту

Спочатку з’ясовуємо потреби клієнта, заповнюючи бриф. Особливих побажань на ім’я та логотип немає, тому команда не обмежена у своїй фантазії.

У процесі мозкового штурму було розроблено 8 (вісім) варіантів неймінгу. Кожен варіант – асоціація, алегорія, яка чітко характеризує цілі, цінності магазину, його статусність, спрямованість певну цільову аудиторію.

Після підбиття підсумків, відправляємо Замовнику коротку презентацію – буквально протягом двох годин отримуємо позитивну відповідь на одне з імен. Це сигнал до старту наступного етапу – малювання логотипу.

Який результат отримали

Після узгодження імені переходимо до малювання логотипу – отримуємо п’ять варіантів на вибір:

  1. Текст для особистого кабінету магазину;
  2. Неймінг – To be.

Логотип магазину:

Логотип від GetBrand Studio.

Візитна картка для магазину:

GetBrand - ToBe Кейс "Розробка магазину на Rozetka". Розробка логотипу. Неймінг. При постановці завдання враховувалися вимоги відкриття магазину Rozetka. Гетбренд

 

 

Зв'яжіться з нами

Замовити проект

Введіть коректний телефон