ChatGPT: як користуватися, реєстрація + відео. Кому він стане в пригоді?

  • 201
  • 28 Січня 2023

Чат GPT – це нейромережа, що стрімко набирає популярності, яка може самостійно відповідати на запитання користувачів, писати статті, робити пости для соціальних мереж тощо.

Цю нейромережу було презентовано наприкінці 2022 року, і вона зібрала в себе чи не всю базу знань людства.

Наприклад, GPT зможе проконсультувати з податкового законодавства, написати інструкцію, як встановити плагін на сайт, написати рецепт, статтю, розповідь або есе.

Після виходу сервісу велика кількість людей захотіли в ньому зареєструватися. Хтось по роботі, хтось для тестування або розваг. Ось тільки чат GPT працює не на всіх територіях і тому реєстрація обмежена.

Однак і це можна обійти!

Як зареєструватися в чат GPT з будь-якого регіону

Для реєстрації в chat GPT з України знадобиться кілька додаткових програм:

  1. Сервіс VPN;
  2. Номер іноземного оператора (тієї країни, де працює чат);
  3. Якщо номера немає – можна купити віртуальний номер.

Сервіс VPN необхідний, щоб він коректно працював, інакше сайт чату визначить, що немає заходу “з іншої країни” і припинить реєстрацію. Після цього її треба буде починати з іншого пристрою!

Ми рекомендуємо вибрати Turbo VPN. https://turbo-vpn.ru.uptodown.com/android Цей додаток можна встановити на Ios, Android і на комп’ютер. Можливо, підійдуть і інші VPN – у процесі запису інструкції було випробувано кілька – але вони не спрацювали.

Сервіс для купівлі віртуального номера використовували https://onlinesim.io/ . Цей сервіс надає номери всіх країн світу за мінімальними тарифами.

1. Початок реєстрації

Найперше що ми робимо – активуємо VPN і перевіряємо, щоб IP адреса стала не українською. 

Після цього переходимо на сайт фірми, що розробила чат GPT – https://openai.com/ або одразу на сайт чату https://chat.openai.com/ .

После перехода выбрать пункт “Sign In” – регистрация. Далее:

  1. Вводимо електронну пошту;
  2. Проходимо капчу;
  3. Придумуємо пароль.

Після встановлення пароля необхідно пройти верифікацію email і вибрати вашу країну. На цьому кроці потрібно буде ввести номер телефону, отримати на нього смс і заповнити поле на сайті.

Слід пам’ятати, що в процесі реєстрації чат може показувати повідомлення про помилки або довго працювати – це нормально, адже надто велике навантаження від охочих ним покористуватися. 

2. Купівля номера для реєстрації в чаті GPT

На цьому кроці потрібно купити віртуальний номер для підтвердження своєї країни.

Якщо користуватися сервісом https://onlinesim.io/ потрібно врахувати такі особливості – номер дійсний 15 хвилин – тому купувати його слід тільки після того, як чат запросить телефон. Гроші за користування телефоном знімаються не відразу – якщо смс не прийшла – гроші не спишуться з рахунку. Поповнювати рахунок на сервісі краще валютною карткою – гривнева не кожного банку може пройти. 

Номер на сервісі вибираємо тієї країни, в якій чат GPT працює, і одразу ж з якого сайту буде приходити смс – від цього залежить вартість послуги. 

Після того як буде куплено номер і введено смс на сайті чату – реєстрація пройдена на 90%.

3. Завершення реєстрації в чаті GPT

Далі основні складнощі пройдено і залишаються лише формальності:

  1. Вказуємо своє ім’я;
  2. Відповідаємо на запитання сервісу для маркетингової інформації.

Усі, вітаємо! Реєстрацію в чаті GPT з України або будь-якого іншого регіону, де чат не працює – завершено!

Відео – Як зареєструватися в чаті GPT

Получите максимум от вашего сайта

Замовити проект

Введите корректный телефон